Bridgeboetiek
Webshop Bridgeboetiek
Jeugdbridge België
Antwerpen
afdrukken
Club Contactgegevens
Argus
corresp.:  André Vanweddingen
Eugeen Dierckxlaan 27
2970 Schilde
andre.vanweddingen@telenet.be
0475 93 79 70
03 383 01 08
Beerschot
Lokaal:  Royal Beerschot Bridgeclub
Groeningenlei 62
2550 Kontich

0475 79 73 33
corresp.:  Liliane Chabot
Eglantierlaan 3 bus 20
2020 Antwerpen
rondeauxliliane@gmail.com
0477 62 75 41
03 295 40 89
Boeckenberg
Lokaal:  Boeckenberg Sportcenter
Grensstraat 9
2100 Deurne (Antwerpen)

0496 26 95 70
di19:30 - 23:00:  Reeks A en B (Beginners - Basis Acol)
wo14:00 - 17:30
vr20:00 - 23:30
corresp.:  Ludo Bogaerts
Marcel Auburtinlaan 25
2600 Berchem (Antwerpen)
Lmbogaerts@skynet.be
0474 62 25 06
03 218 41 37
http://www.bridgeclub-mortsel.be/
Brasschaatse
Lokaal:  Amicale Cepa Wintertennis
Hoogboomsteenweg 26
2950 Kapellen

03 295 90 70
ma13:30 - 17:00
wo20:00 - 23:30
vr13:30 - 17:00
corresp.:  Anita Helssen
Tulpenlaan 34
2180 Ekeren (Antwerpen)
anita.helssen@telenet.be
0478 71 22 86
03 651 38 06
Bridgecentrum
Lokaal:  Café Leopold
Mechelsesteenweg 1
2018 Antwerpen

0471 56 93 22
di14:15 - 17:45
do14:15 - 17:45
vr14:15 - 17:45
za14:15 - 17:45
zo14:15 - 17:45
corresp.:  Ludo Schiltz
Klaproosstraat 78 bus 02
2610 Wilrijk (Antwerpen)
ludo.schiltz@skynet.be
03 666 39 08
De Klinkaert
Lokaal:  Dienstencentrum Romanza
Klaproosstraat 74
2610 Wilrijk (Antwerpen)

03 292 33 70
do13:45 - 17:15
do20:00 - 23:30
corresp.:  Frans Tobback
Antwerpsestraat 136
2850 Boom
frans.tobback@skynet.be
0472 78 29 45
Den Brandt
lokaal:  T.C.Den Brandt
Ahornenlaan 31
2610 Wilrijk (Antwerpen)

03 827 06 88
ma14:00 - 17:30
vr14:00 - 17:30
corresp.:  Jan Vanhavenberge
Ooststatiestraat 155
2550 Kontich
jan.vanhavenberge@outlook.com
0477 46 56 17
Denksportclub UA
lokaal:  Café De Merode
Grote Steenweg 29-31
2600 Berchem (Antwerpen)

03 239 01 11
stefan.waegemans@telenet.be
di20:00 - 23:30
Lokaal teams:  Riviera Clubhouse
Schotensesteenweg 432
2100 Deurne (Antwerpen)

03 324 27 86
stefan.waegemans@telenet.be
corresp.:  DUA vzw
Begijnenstraat 61
2000 Antwerpen
stefan.waegemans@telenet.be
03 213 16 66
http://www.dua.be/
Edegem
Lokaal teams:  Sportcentrum Mariënborgh
Doornstraat 69
2650 Edegem
ma20:00 - 23:30
do20:00 - 23:30
corresp.:  Christian Dierickx
Prins Leopoldlei 51
2640 Mortsel
christian.dierickx@telenet.be
03 449 23 51 
http://www.edegembc.be/
Herakles
Lokaal teams:  Royal Squeeze Bridge Club
Charlottalei 26
2018 Antwerpen

03 281 16 63
info@heraklestennis.be
corresp.:  Yves Caeymaex
Bisschoppenhoflei 10
2930 Brasschaat
yves.caeymaex@hotmail.com
0497 64 95 63
03 645 62 33
Kwadraat
Lokaal:  Amicale Cepa
Hoogboomsesteenweg 26
2950 Kapellen

03 295 90 70
ma19:30 - 23:00
di13:30 - 17:00
corresp.:  André Schots
Waterstraat 169
2940 Stabroek
andre.schots@telenet.be
0478 56 28 51
03 605 07 57
Lier
Lokaal:  Café Refuge
Zimmerplein 12
2500 Lier

03 480 66 40
marcvanuffelen@yahoo.co.uk
di20:00 - 23:30:  1ste dinsdag van de maand: Butler.
do20:00 - 23:30:  3de donderdag van de maand: Butler.
corresp.:  Marc Van Uffelen
Boomlaarstraat 35
2500 Lier
marcvanuffelen@yahoo.co.uk
0494 03 33 10
www.bridgeclublier.be
Lint
Lokaal:  OC De Witte Merel
Liersesteenweg 25
2547 Lint

03 455 12 13
info@bridgeclublint.be
ma19:30 - 23:00:  Niet-rokers.
corresp.:  Herman Claus
Hoog Lachenen 10
2500 Lier
herman_claus@skynet.be
0474 33 16 32
03 480 68 68
www.bridgeclublint.be
Maccabi
Lokaal teams:  KSC Maccabi Hoboken Tennis Chalet
Maccabilaan 32
2660 Hoboken (Antwerpen)

03 827 40 57
Lokaal (1ste verd.):  Café De Merode
Grote Steenweg 29-31
2600 Berchem (Antwerpen)

03 239 01 11
ma19:45 - 23:15
corresp.:  Olivier Harroy
Frans Birontlaan 24
2600 Berchem (Antwerpen)
olijf7@gmail.com
0475 34 74 15
03 830 02 72
Nobele Donk
Lokaal:  Parochiezaal Ekeren Donk
Jozef Ickxtraat 10
2180 Ekeren (Antwerpen)

03 645 20 35
wo14:00 - 17:30:  Club bezorgt partner.
vr20:00 - 23:30
corresp.:  Manu Raedschelders
Julialei 17
2930 Brasschaat
manu.raedschelders@telenet.be
03 651 47 04
http://www.nobeledonk.be
Riviera
Lokaal:  Riviera Clubhouse
Schotensesteenweg 432
2100 Deurne (Antwerpen)

03 324 27 86
info@rivierabridgeclub.be
di14:00 - 18:00:  Spelen in reeksen. Rookvrij.
wo14:00 - 18:00:  Beginners. Niet rokers.
do20:00 - 23:55
za14:00 - 18:00:  Rookvrij.
zo09:45 - 13:00:  Spelen in reeksen.Rookvrij.
corresp.:  Agnes Lauryssens
Neervelden 67
2930 Brasschaat
agnes.lauryssens@skynet.be
0475 85 22 28
www.rivierabridgeclub.be
Royal Squeeze
Lokaal:  Royal Squeeze Bridge Club
Charlottalei 26
2018 Antwerpen

03 281 16 63
royalsqueeze@skynet.be
di20:00 - 23:30:  1ste, 3de en 5de van de maand: Butler.
do14:00 - 17:30
vr20:00 - 23:30:  2de en 4de van de maand: Butler.
corresp.:  Royal Squeeze Bridge Club
Charlottalei 26
2018 Antwerpen
royalsqueeze@skynet.be
03 281 16 63
http://www.royalsqueeze.be/
SAC Bridge
lokaal:  't Spieken
Hanegraefstraat 5
2050 Antwerpen

03 219 05 86
di13:45 - 17:15
wo13:45 - 17:15
vr13:45 - 17:15
Lokaal teams:  Riviera Clubhouse
Schotensesteenweg 432
2100 Deurne (Antwerpen)

03 324 27 86
corresp.:  Marc Vermeulen
J.Wuytslaan 21 bus 1
2100 Deurne (Antwerpen)
marc@sacbridge.be
03 321 09 78
http://www.sacbridge.be/
Sint-Bavo Boechout
Lokaal:  Capenberg
Borsbeeksesteenweg 45
2530 Boechout
corresp.:  Willy Mertens
Volderij 19 bus 302
2550 Kontich
willie.mertens@gmail.com
0494 39 60 39
03 455 92 43
Startclub
Lokaal:  Boeckenberg Sportcenter
Grensstraat 9
2100 Deurne (Antwerpen)

0496 26 95 70
ma20:00 - 23:30
corresp.:  Lisette Berghs
Reeboklaan 3
2600 Berchem (Antwerpen)
lisette.berghs@skynet.be
0476 36 71 90
03 440 71 90
Ter Linden
lokaal:  Kattenbroek 35
2650 Edegem

03 457 77 47
corresp.:  Herlinda Kreusch
Marie-Joséelaan 80
2600 Berchem (Antwerpen)
kreusch.co@pandora.be
0495 40 21 50
03 230 04 79
Ternesse
lokaal:  Ternesse Golf Club
Uilenbaan 15
2160 Wommelgem

03 355 14 31
corresp.:  Eddy Goeman
Te Boelaerlei 105
2140 Borgerhout (Antwerpen)
eddy.goeman@skynet.be
0495 78 70 26
03 366 46 74
Witte Wilg
Lokaal:  Gemeentelijk Ontmoetingscentrum
Schijnparklaan 3
2900 Schoten

03 658 99 68
wittewilg.bridgeclub@telenet.be
di20:00 - 23:30
Lokaal teams:  Eetcafé Den Inslag (bij het Schildestrand)
Noorderlaan 16
2970 Schilde

03 482 41 43
wittewilg.bridgeclub@telenet.be
corresp.:  Eric Both
Goordijk 3
2930 Brasschaat
eric.both@telenet.be
0495 16 38 10
03 651 55 60
www.wittewilgbridge.eu
Zevenbergen
Lokaal:  Sportcentrum Zevenbergen
Antwerpsesteenweg 493
2500 Lier
bridge7bergen@skynet.be
ma19:30 - 23:30
corresp.:  Francois Van Camp
Vredelaan 15
2500 Lier
francoisvc@skynet.be
0477 66 93 83
http://www.bczevenbergen.be/

♥ ♦