Bridgeboetiek
Webshop Bridgeboetiek
Bridge Beter scheurkalender 2017
Jeugdbridge België
Kempen
afdrukken
Club Contactgegevens
Beerse
Lokaal:  't Centrum
Kerkplein 1
2340 Beerse
ludodierckx@telenet.be
wo13:30 - 17:30:  Beginners en gevorderden open
do14:00 - 17:00:  beginners enkel leden
corresp.:  Ludo Dierckx
Brugstraat 2 bus 7
2340 Beerse
ludodierckx@telenet.be
0499 73 69 45
014 71 68 71
http://www.beersebridgeclub.be/
Brechtse
Lokaal Teams:  Het Sluisken
Gasthuisstraat 11
2960 Brecht
ma19:15 - 22:45
wo13:30 - 17:00:  ook beginners
corresp.:  Magda Reynders
Leopoldslei 175
2930 Brasschaat
vanaperen@telenet.be
0478 23 66 94
Doubletje
Lokaal:  La Pineda
Staatsbaan 57
2360 Oud-Turnhout
di19:30 - 23:00:  Enkel op uitnodiging
corresp.:  Alfons Van Kerkhove
Bisschopslaan 42
2340 Beerse
alfons.van.kerkhove@gmail.com
0473 64 58 78
014 61 39 04
Essense
Lokaal:  Sportpark Hemelrijk
Moerkantsebaan 34
2910 Essen
di19:50 - 23:30
wo13:30 - 17:00:  elke 2 weken
Lokaal teams:  Tennisfun
Grensstraat 4
2910 Essen
corresp.:  Miriam Goossens
Moerkantsebaan 130
2910 Essen
goossens.miriam@gmail.com
03 667 31 94
essensebridgeclub.be
Geel
Lokaal:  Café Den Tour
Stationsstraat 158
2440 Geel

0474 23 18 42
di19:30 - 23:00
corresp.:  Ivo Corten
Kanunnikenblok 29
2440 Geel
bcg.ivo.corten@gmail.com
014 72 37 14
http://www.bcgeel.be/
Gielse Squeezers
Lokaal:  Café/Taverne De Valk
Kloosterstraat 90
2275 Gierle

014 55 78 69
vr19:30 - 23:00
corresp.:  Nick Van Cleuvenbergen
Den Bosberg 29
2275 Gierle
nick.van.cleuvenbergen@telenet.be
0494 12 00 10
014 55 23 56
Goldstar-Carta Mundi
Lokaal:  Bond Facilities
Korte Begijnenstraat 24-26
2300 Turnhout

014 43 62 00
ma19:55 - 23:30
Lokaal Teams:  Cafe Sint Pieter
Grote Markt 60
2300 Turnhout

014 41 10 50
corresp.:  Rudi Janssens
Rerum Novarumlaan 64
2300 Turnhout
rudi.janssens@gmail.com
0468 12 46 20
www.kbc-gcm.be
Hoogstraatse
Lokaal:  Socioclub HVV
Katelijnestraat 25-27
2320 Hoogstraten

03 314 68 35
di19:30 - 23:00:  2 lijnen
Lokaal:  Oud Hoogstraten
Peperstraat 1
2320 Hoogstraten

03 284 12 20
do13:30 - 17:00
corresp.:  Paul Cools
Tinnenpotstraat 12
2320 Hoogstraten
cools.paul@skynet.be
0497 25 65 54
03 314 41 05
http://hoogstraatse-bridge-club.jimdo.com/
Kalmthout
lokaal:  Strijboshof
Achterbroeksteenweg 69
2920 Kalmthout

03 666 81 84
wo19:45 - 23:15
corresp.:  Margriet Heynig
Rode Weg 57
2920 Kalmthout
margriet.heynig@telenet.be
03 666 84 74
Kastelse
Lokaal:  Hof ter Rielen
Turnhoutsebaan 181
2460 Kasterlee

014 85 02 24
ma19:30 - 23:00
corresp.:  Bon Van den Putte
Turnhoutsebaan 107
2460 Kasterlee
bonvdp@skynet.be
0498 39 89 06
014 85 19 92
http://www.kastelsebridge.be/
Okra Bridge Zoersel
Lokaal:  Okra
Gestelsebaan 104
2980 Zoersel

03 385 49 29
vr13:30 - 17:00
corresp.:  Herman Van Deun
Jacobslaan 15
2980 Zoersel
van.deun.herman@telenet.be
03 384 13 53
Oostmalle
Teams en clubdag zondags:  Café De Valk
Kloosterstraat 2
2390 Oostmalle

03 311 56 36
zo09:30 - 12:30
Lokaal clubdag donderdag:  Gildelokaal
Hoogstraatsebaan 47
2390 Oostmalle

03 311 73 62
do19:30 - 23:00
corresp.:  Ria Hendrickx
Sint-Laurentiuslaan 17
2390 Oostmalle
ria.hendrickx@telenet.be
0498 74 60 34
03 312 17 24
www.bridgecluboostmalle.be
Retiese
Lokaal:  Sportcomplex Den Bempd
Turnhoutsebaan 40
2470 Retie

014 37 00 41
jefvandenput@versateladsl.be
di19:30 - 23:00:  Beginners.
do19:30 - 23:00
corresp.:  Jef Van den Put
Geelsebaan 25
2470 Retie
jefvandenput@gmail.com
0485 91 17 28
014 37 92 79
www.hartenvier.be
Taxandria
lokaal:  Merodecenter
Merodelei 20
2300 Turnhout

014 42 59 79
ma14:30 - 18:00
di19:30 - 23:00
do14:30 - 18:00
corresp.:  Lief Kersemans
Vlinderweg 3
2360 Oud-Turnhout
liefcrols@hotmail.com
014 72 06 49

♥ ♦