Bridgeboetiek
Webshop Bridgeboetiek
Bridge Beter scheurkalender 2017
Jeugdbridge België
Oost-Vlaanderen
afdrukken
Club Contactgegevens
Athena
lokaal:  A.R.A. Gantoise
Tennisstraat 13
9050 Gentbrugge

09 230 66 86
di19:30 - 23:00
corresp.:  Jean Stas de Richelle
Wegvoeringstraat 31
9230 Wetteren
bretex@skynet.be
0475 66 06 36
09 369 88 92
B.C.W.H.
Lokaal:  De Eekhoorn (tramstatie)
Meersstraat 1
9070 Heusden (O.-Vl.)

09 239 93 07
Teams:  De Warande (Kasteeltje)
Warandelaan 14
9230 Wetteren

09 369 06 49
corresp.:  Rik Vantilborgh
Steltloperstraat 9
9000 Gent
hendrik.vantilborgh@skynet.be
0472 40 38 54
09 221 35 64
CR Artistique et Littéraire
Lokaal:  Recollettenlei 3
9000 Gent

09 223 15 89
corresp.:  Bridge Afdeling
Recollettenlei 3
9000 Gent
09 223 15 89
Den Bruel
Lokaal:  T.C. Den Bruel
Tempelstraat 6
9890 Asper

09 384 36 49
di19:45 - 23:15
corresp.:  Frank Pauwels
Maalderijstraat 37
9700 Oudenaarde
frank.pauwels1@telenet.be
0479 83 84 66
055 61 46 17
http://www.bcdenbruel.be/club.html
Heusden
Lokaal:  De Eekhoorn (tramstatie)
Meersstraat 1
9070 Heusden (O.-Vl.)

09 239 93 07
ma20:00 - 23:30:  1ste van de maand
wo14:00 - 17:30
vr20:00 - 23:30
corresp.:  Rik Vantilborgh
Steltloperstraat 9
9000 Gent
hendrik.vantilborgh@skynet.be
0472 40 38 54
09 221 35 64
www.bridgeclubheusden.be
K.A.Union-Sandeman
Lokaal:  Sint Pieters Abdij
Kantienberg 5
9000 Gent

09 222 05 13
bridge@unionsandeman.be
ma14:25 - 18:00:  Tornooi
ma19:30 - 22:30:  Herhalingsles 2de jaars
ma20:00 - 22:30:  Les voor beginners.
di19:55 - 23:30:  Tornooi
do14:25 - 18:00:  Tornooi
do20:00 - 22:30:  Les voor studenten
vr19:25 - 20:00:  Vervolmakingsles
vr20:00 - 23:30:  Tornooi
za14:25 - 18:00:  Viertallen of paren. (naargelang aantal deelnemers)
zo09:50 - 12:30:  Elke 3de zondag aperitieftornooi.
corresp.:  Tom Cornelis
Hundelgemsestwg 508 bus 4
9820 Merelbeke
tom.a.l.cornelis@gmail.com
0494 45 39 95
http://bridge.unionsandeman.be
Kleintje Belooft
Lokaal:  De Piramide
Moestuinstraat 22
9960 Assenede

09 373 96 26
vr19:30 - 23:00
corresp.:  Paula Dejaeger
Jan Van Hembysebolwerk 4 bus 601
9000 Gent
paula_dejaeger@hotmail.com
0479 45 54 71
09 344 74 52 
Merelbeke
Lokaal:  Ontmoetingscentrum Flora (achter de kerk)
Floraplein
9820 Merelbeke-Flora

0494 05 17 81
do19:45 - 23:15:  1ste en 3de DON van de maand: enkel leden 2de, 4de en 5de DON: iedereen welkom
corresp.:  Johan De Vos
Kouteren 7
9630 Zwalm
jo.voske@skynet.be
0487 47 70 54
055 49 64 93
Metis
Lokaal:  Bridge Club Metis
Stationsstraat 230
9550 Herzele

0476 48 25 62
di19:30 - 23:00:  niet-rokers
vr19:30 - 23:00:  niet-rokers
corresp.:  Marina Raes
Bevrijdingstraat 10
9550 Herzele
raesmarina10@gmail.com
0476 48 25 62
053 62 41 04
Wetthra
Lokaal:  De Warande (Kasteeltje)
Warandelaan 14
9230 Wetteren

09 369 06 49
ma19:45 - 23:15:  2de en 4de maandag ledencompetitie
corresp.:  Patrick Galle
Spoorweglaan 67
9230 Wetteren
patrick.galle2@telenet.be
09 366 26 96
Zwijnaarde
lokaal:  Campus Zonnebloem
Hutsepotstraat 29
9052 Zwijnaarde

09 221 91 10
ma19:00 - 22:30
corresp.:  Lut Sergeant
Oude Gentweg 61
9840 De Pinte
lut.sergeant@gmail.com
0472 60 01 18
09 222 74 67

♥ ♦