Bridge Beter scheurkalender 2018
Bridgeboetiek
Webshop Bridgeboetiek
Jeugdbridge België
West-Vlaanderen
afdrukken
Club Contactgegevens
Aarsele
Lokaal + teams:  Bistro La Bohème
Vinktstraat 7
8700 Aarsele

051 43 79 64
do19:30 - 23:00
corresp.:  Walter Van Keirsbulck
Jules Van Ooststraat 17
8700 Aarsele
walter.van.keirsbulck@telenet.be
0495 51 17 52
051 63 30 91
http://www.aarselebc.be/
Azalea
lokaal:  Sint-Pietersgroenestraat 135
8000 Brugge

050 31 40 45
ma14:30 - 18:00
di14:30 - 18:00
corresp.:  Jan Boi
Biekorfstraat 7
8000 Brugge
jan.boi@telenet.be
0479 19 95 36
050 31 92 33
www.azaleaktc.be/bridge.html
B.G.K.
Lokaal:  Feestzaal "Het Brugske"
Watermolenwal 17
8501 Kortrijk-Heule
ma19:30 - 23:00
di14:00 - 17:30
vr19:30 - 23:00
corresp.:  Ingrid Bortier
Sint-Jansplein 14B bus 31
8500 Kortrijk
ingrid.bortier@telenet.be
0474 95 15 83
056 37 26 50
www.bridgeclubgroeninge.be
Blankenberge
Lokaal:  Hotel Richmond
J. Van Maerlantstraat 79
8370 Blankenberge

050 42 96 92
bcblankenberge@gmail.com
wo19:30 - 23:15:  Tornooi
za14:00 - 18:15:  Iedereen welkom
corresp.:  Willy Smets
Vertinge 19
8420 Wenduine
willylouismarie@gmail.com
0486 50 90 41
Bouwbedrijf
Lokaal + teams:  Ibis Styles Kortrijk Expo
President Kennedypark 1
8500 Kortrijk

056 20 06 87
corresp.:  Romain Hoornaert
Kerkstraat 85
8540 Deerlijk
hr.service@skynet.be
0495 22 35 90
Chaver
Lokaal:  Koninklijke Roeivereniging
Waggelwater 4
8200 Sint Andries

050 31 70 02
do20:00 - 23:30
corresp.:  Martien Mareel
Fazantenlaan 36
8210 Zedelgem
martien.mareel@skynet.be
0484 76 78 40
050 20 14 28
http://www.chaver.brugseverenigingen.be/
De Palingbeek
Lokaal:  Golf en Countryclub
Eekhofstraat 14
8902 Hollebeke

057 20 04 36
corresp.:  Bernard Vandermarcke
G.Davidstraat 24
8510 Marke (Kortrijk)
bernard.vandermarcke@pandora.be
Dulcinea Jabbeke
Lokaal Teams:  Hotel Haeneveld
Krauwerstraat 1
8490 Jabbeke

050 81 27 00
ma19:30 - 23:00
wo14:00 - 17:30:  elke eerste wo. - viertallen
vr14:00 - 17:30
Lokaal:  Restaurant 't Oosthof
Oostmoerstraat 1
8490 Snellegem

050 81 16 53
di14:00 - 17:30
do20:00 - 23:30
corresp.:  Moniek Avonture
Gistelsteenweg 333
8490 Jabbeke
moniek.avonture@skynet.be
0499 31 04 31
050 81 18 80
http://dulcinea.buurtwijzer.be/Dulcinea
Flanders
Lokaal:  Sportcentrum Laguna
Krommendijk 32
8301 Knokke-Heist

050 53 03 33
di14:30 - 18:00:  In juli en augustus
wo11:30 - 17:00
wo14:30 - 18:00:  Behalve in juli en augustus
za14:30 - 18:00
corresp.:  Nadya Brandt
Kalvekeetdijk 53
8300 Knokke-Heist
nadya.brandt@telenet.be
0478 26 26 76
http://www.flandersbridgeclub.be/
Knokke
Lokaal:  Sportcentrum Laguna
Krommendijk 32
8301 Knokke-Heist

050 53 03 33
info@knokkebridgeclub.be
ma20:00 - 23:30
corresp.:  Martine Wentein
Paul Parmentierlaan 233 bus 1
8300 Knokke-Heist
martine.wentein@telenet.be
0495 28 11 09
050 60 99 31
http://www.knokkebridgeclub.be/
Koksijde Hof ter Hille
Lokaal:  Hof Ter Hille Golf
Hof ter Hille straat 1
8670 Koksijde
ma13:45 - 17:15
corresp.:  Gerd Van Den Steen
Oostduinstrandlaan 5
8670 Oostduinkerke
gerd.vandensteen@telenet.be
0485 68 66 28
058 28 77 62
http://bckhofterhille-be.webnode.be/
Roeselare
Lokaal:  Dienstencentrum Ten Elsberge
Mandellaan 101
8800 Roeselare

051 24 60 50
bcroeselare@hotmail.com
Lokaal Teams:  Dienstencentrum Ten Elsberge (zij-ingang)
Beverseaardeweg 2
8800 Roeselare

051 24 60 50
bcroeselare@hotmail.com
do19:30 - 23:00
corresp.:  Lieven Verstraete
Noorstraat 52 bus 33
8800 Roeselare
verstraete.lieven@skynet.be
0473 94 90 46
http://www.bridgeroeselare.be/
Saint Georges
Lokaal:  Parc Saint Georges
Doorniksewijk 1
8500 Kortrijk

056 22 20 08
corresp.:  Jean Saey
Meiweg 26
8500 Kortrijk
jean.saey@skynet.be
0474 83 58 04
056 22 56 72 
Veurne
Lokaal clubdag + lokaal competitie:  De Zonnebloem
Zuidstraat 67
8630 Veurne

058 31 57 78
wo13:30 - 17:00
do19:30 - 23:00
corresp.:  Herman De Schepper
Parnassiusstraat 18
8670 Koksijde
hphdeschepper@gmail.com
0496 83 58 08
058 52 36 49
Vief Kortrijk
Lokaal:  Cafetaria OC Marke
Hellestraat 6
8510 Marke (Kortrijk)
wo19:00 - 22:30
corresp.:  Mw. Fiems Vief West-Vlaanderen vzw
Groeningelaan 40
8500 Kortrijk
nadine.fiems@viefwest.be
0475 97 99 21
056 25 72 61
www.viefwest.be/KortrijkBridge
Waregem
Lokaal:  De Treffer (Stedelijk Zwembad)
Meersstraat 5
8790 Waregem

056 60 07 43
di19:45 - 23:15:  Niet-rokers
do19:30 - 23:00:  Niet-rokers
corresp.:  Gino Verschueren
Gentsesteenweg 69 bus 11
8500 Kortrijk
gino.verschueren@skynet.be
0475 68 07 80
http://www.bridgeclubwaregem.com/
Witte Beer
Lokaal:  Lokaal Witte Beer
Damse Vaart-Zuid 76
8310 Brugge

050 50 03 55 / 050 35 62 81
di20:00 - 23:30:  A & B reeks
vr14:30 - 18:00
corresp.:  Paul Lamote
Waterhofstedestraat 15
8380 Zeebrugge (Brugge)
paul.lamote@skynet.be
0473 62 17 64
050 59 92 69
www.wittebeer.be

♥ ♦