Bridgeboetiek
Webshop Bridgeboetiek
Jeugdbridge België
Tornooicommissie


Tornooicommissie: leden

Martijn Verstraelen
Voorzitter Tornooicommissie
m.verstraelen@gmail.com
0474 55 23 17
Turnhoutsebaan 68 bus 2
2470 Retie
014 37 16 15

Raf Bahbout
Lid Tornooicommissie Lid CNC BBF
raf.bahbout@floorhouse.be
0498 69 12 18
Hoogpadlaan 66
2180 Ekeren (Antwerpen)
03 644 47 24

Paul Decroos
Lid Tornooicommissie
paul.decroos@telenet.be
0489 43 81 61
Lindenlaan 3
8700 Tielt
051 40 33 54

Herman De wael
Lid Tornooicommissie
hermandw@skynet.be
Michel Willemslaan 40
2610 Wilrijk (Antwerpen)
03 827 64 45

Yves Meyus
Lid Tornooicommissie Competitieleider VBL
ymeyus@vbl.be
0473 84 14 31
Vremdesesteenweg 53
2530 Boechout
03 488 43 96

Thierry Mullens
Lid Tornooicommissie Competitieleider BBF
thierry.mullens@gmail.com
0475 47 21 24
Grote Steenweg 71
9840 De Pinte
09 220 12 25

Guido Piccart
Lid Tornooicommissie Administratie competitie VBL
guido.piccart@telenet.be
0475 23 14 76
Muggenstraat 54 bus 5
3500 Hasselt
011 75 31 72

Marc Van Hoof
Lid Tornooicommissie Verantwoordelijke kampioenschappen
marc.van.hoof@belgacom.net
Kogelstraat 45
3590 Diepenbeek
011 32 33 31




♥ ♦