Bridge Beter scheurkalender 2018
Bridgeboetiek
Webshop Bridgeboetiek
Jeugdbridge België
Tornooicommissie


Tornooicommissie: leden

Martijn Verstraelen
Voorzitter Tornooicommissie
m.verstraelen@gmail.com
0474 55 23 17

Raf Bahbout
Lid Tornooicommissie Lid CNC BBF
raf.bahbout@floorhouse.be

Paul Decroos
Lid Tornooicommissie
paul.decroos@telenet.be

Herman De wael
Lid Tornooicommissie
hermandw@skynet.be

Thierry Mullens
Lid Tornooicommissie Competitieleider BBF
thierry.mullens@gmail.com

Leen Neels
Lid Tornooicommissie - Competitieleider
leen.neels@telenet.be

Guido Piccart
Lid Tornooicommissie Administratie competitie VBL
guido.piccart@telenet.be

Marc Van Hoof
Lid Tornooicommissie Verantwoordelijke kampioenschappen
marc.van.hoof@belgacom.net




♥ ♦