Bridgeboetiek
Webshop Bridgeboetiek
Bridge Beter scheurkalender 2017
Jeugdbridge België
Districtsbesturen


Contacten District Antwerpen

Jos Geens
Voorzitter
josephus.geens1@gmail.com
0472 42 76 71
Ferdinand Maesstraat 66
2550 Waarloos

Raf Bahbout
Ondervoorzitter
raf.bahbout@floorhouse.be
0498 69 21 18
Hoogpadlaan 66
2180 Ekeren (Antwerpen)
03 644 47 24

Carine Jeunen
Competitieleidster Dames
info@vbl.be
VBL
Boomgaardstraat 22 bus 45
2600 Berchem (Antwerpen)
03 286 58 13

Herman De wael
Tornooileider
hermandw@skynet.be
Michel Willemslaan 40
2610 Wilrijk (Antwerpen)
03 827 64 45

François Kilian
Erevoorzitter
f.kilian@pandora.be
0475 63 03 21
Alfons Servaislei 95
2900 Schoten
03 658 22 88

Bestuur District Dender-Waasland

Filip De Burggrave
Voorzitter
filip.de.burggrave@telenet.be
0476 36 14 99
Grote Markt 28 bus 002
9120 Beveren-Waas

Karel Lyssens
Secretaris
karel.lyssens@telenet.be
0474 43 53 16
Philippe Saveryslaan 155
9140 Temse
03 774 29 88

Tony Borms
Penningmeester
tonyborms@gmail.com
0475 63 77 36
Stationsstraat 28 bus 202
2880 Bornem
03 899 41 47

Contacten District Kempen

Jef Van den Eynde
Voorzitter
jefvdeynde@telenet.be
0495 53 55 88
Retiesebaan 119
2460 Kasterlee
014 85 14 96

Bestuur District Limburg

Luc Bex
Voorzitter
luc_bex@hotmail.com
0468 29 00 47
Singelbeekstraat 87 bus 3
3500 Hasselt
011 60 65 31

Leen Neels
Secretaris
leen.neels@telenet.be
0484 63 61 36
Vreyshorring 63
3920 Lommel

Marleen Daenen
Penningmeester
leentjebridge@telenet.be
0485 89 82 11
Berenbroekstraat 45 bus 11
3600 Genk

Bestuur District Oost-Vlaanderen

Jean Stas de Richelle
Voorzitter & Verantw. Flanders Pairs en Beker van Vlaanderen
bretex@skynet.be
0475 66 06 36
Wegvoeringstraat 31
9230 Wetteren
09 369 88 92

Edith Van Gele
Secretaris
edith_vangele@hotmail.com
Vierboomstraat 13
9850 Nevele
09 371 76 95

Gustaaf Rasschaert
Penningmeester
gustaaf.rasschaert@skynet.be
0475 76 07 76
Brugstraat 15
9260 Wichelen
052 42 54 54

Tom Cornelis
Bestuurslid
tom.a.l.cornelis@gmail.com
0494 45 39 95
Hundelgemsestwg 508 bus 4
9820 Merelbeke

Lut Sergeant
Bestuurslid
lut.sergeant@gmail.com
0472 60 01 18
Oude Gentweg 61
9840 De Pinte
09 222 74 67

Bestuur District Vlaams-Brabant

Patrick Finaut
Voorzitter
patrick.finaut@skynet.be
0495 58 62 39
Hanswijkvaart 59
2800 Mechelen

Annie Demaret
Secretaresse
demaret.annie@gmail.com
0474 70 49 63
Bormansstraat 34
3401 Walshoutem
011 83 20 21

Geert Christiaens
Penningmeester - Verantw. Flanders Pairs & Beker van Vlaanderen
geert.christiaens2@telenet.be
0475 70 79 58
Terlindenstraat 47
1740 Ternat
02 582 77 11

Bestuur District West-Vlaanderen

Fernand Gardyn
Voorzitter
fernand.gardyn@skynet.be
0475 41 18 81
Weggevoerdenlaan 2 bus 33
8500 Kortrijk

Guy Decock
Penningmeester
gietje@skynet.be
0473 88 36 57
Keizersstraat 3
8530 Harelbeke
056 22 26 78

Rose Micholt
Secretaris
rose.micholt@telenet.be
0476 42 62 99
Taffelaerstraat 2
8730 Oedelgem
050 78 97 37




♥ ♦