Bridgeboetiek
Webshop Bridgeboetiek
Bridge Beter scheurkalender 2017
Jeugdbridge België
Raad van bestuur
Gelieve emails specifiek gericht aan de voorzitter van de Raad van Bestuur te zenden naar voorzitter@vbl.be.



Raad van Bestuur VBL 2015 - 2017

Ann Chapelle
ann.chapelle@telenet.be
0477 55 16 61
Driesstraat 60
1851 Humbeek

Filip De Burggrave
filip.de.burggrave@telenet.be
0476 36 14 99
Grote Markt 28 bus 002
9120 Beveren-Waas

Herman De wael
hermandw@skynet.be
Michel Willemslaan 40
2610 Wilrijk (Antwerpen)
03 827 64 45

Bert Geens
bert.geens@gmail.com
0479 56 52 61
Bossestraat 66
2220 Heist-op-den-Berg

Robert Ketels
robert.ketels@telenet.be
Kaardijk 73
2870 Ruisbroek (Antw.)
03 866 10 49

Geert Magerman
geert.magerman@telenet.be
0477 86 12 13
Kruibekestraat 150
9150 Bazel

Yves Meyus
ymeyus@vbl.be
0473 84 14 31
Vremdesesteenweg 53
2530 Boechout
03 488 43 96

Jef Van den Eynde
jefvdeynde@telenet.be
0495 53 55 88
Retiesebaan 119
2460 Kasterlee
014 85 14 96

Armand Van de Ven
armand.vdv@skynet.be
0470 61 02 21
Nederrij 70 bus 101
2200 Herentals

Raad van Bestuur Bridgeboetiek 2015 - 2017

Armand Van de Ven
Voorzitter
armand.vdv@skynet.be
0470 61 02 21
Nederrij 70 bus 101
2200 Herentals

Nico De Roover
Penningmeester
nico.deroover@bpost.be
0497 05 27 54
Neerhoeve 33 bus 6
2900 Schoten
03 685 58 00

Robert Ketels
Bestuurder
robert.ketels@telenet.be
Kaardijk 73
2870 Ruisbroek (Antw.)
03 866 10 49

Yves Meyus
Bestuurder
ymeyus@vbl.be
0473 84 14 31
Vremdesesteenweg 53
2530 Boechout
03 488 43 96




♥ ♦