Bridge Beter scheurkalender 2018
Bridgeboetiek
Webshop Bridgeboetiek
Jeugdbridge België
Raad van bestuur
Gelieve emails specifiek gericht aan de voorzitter van de Raad van Bestuur te zenden naar voorzitter@vbl.be.



Raad van Bestuur VBL vanaf 2017-10-11

Armand Van de Ven
Voorzitter
voorzitter@vbl.be

Ann Chapelle
ann.chapelle@telenet.be

Marleen Daenen
leentjebridge@telenet.be

Robert Ketels
robert.ketels@telenet.be

Bart Magerman
bart@zkbm.be

Geert Magerman
geert.magerman@telenet.be

Monique Mertens
monique.m@pandora.be

Fons Van Aperen
fons@vap.be

Wim Van Erck
wimvanerck@gmail.com

Leentje Verleyen
leentjev@scarlet.be

Jacques Volckaert
jacques.volckaert@telenet.be

Raad van Bestuur Bridgeboetiek vanaf 2017-10-11

Armand Van de Ven
Voorzitter, Bestuurder
voorzitter@vbl.be

Nico De Roover
Bestuurder
nico.deroover@bpost.be

Herman De wael
Bestuurder
hermandw@skynet.be

Bert Geens
bert.geens@gmail.com

Robert Ketels
Bestuurder
robert.ketels@telenet.be

Yves Meyus
Bestuurder
ymeyus@vbl.be

Martijn Verstraelen
Bestuurder
m.verstraelen@gmail.com




♥ ♦