Bridge Beter scheurkalender 2018
Bridgeboetiek
Webshop Bridgeboetiek
Jeugdbridge België
Flanders Pairs
Verantwoordelijken Flanders Pairs

Marc Van Hoof
Hoofdverantwoordelijke & verantwoordelijke Limburg
marc.van.hoof@belgacom.net

Herman De wael
Verantwoordelijke Antwerpen
hermandw@skynet.be

Robert Ketels
Verantwoordelijke Dender-Waasland
robert.ketels@telenet.be

Martijn Verstraelen
Verantwoordelijke Kempen
martijn@vbl.be
0474 55 23 17

Tom Cornelis
Verantwoordelijke Oost-Vlaanderen
tom.a.l.cornelis@gmail.com
0494 45 39 95

Annie Demaret
Verantwoordelijke Vlaams-Brabant
demaret.annie@gmail.com
0474 70 49 63

Fernand Gardyn
Verantwoordelijke West-Vlaanderen
fernand.gardyn@skynet.be
0475 41 18 81


♥ ♦